Tworzymy oryginalne strony internetowe, które pozwolą naszym klientom wyróżnić się na tle konkurencji. Nie działamy schematycznie, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Projektujemy strony, wykorzystując najnowsze dostępne technologie.

Projekt graficzny

Grafika, którą dla Ciebie stworzymy będzie dopasowana do Twoich potrzeb, nowoczesna i jednocześnie oryginalna. Nigdy nie powtarzamy projektów.

Dostosowanie do przeglądarek

Stawiamy na jakość. Projektujemy strony zgodnie z najnowszymi standardami z wykorzystaniem HTML5 oraz CSS3. Przygotowana przez nas strona cechuje sie wyjatkowa funkcjonalnoscia i pełna zgodnoscia z najnowszymi wersjami popularnych przegladarek.

Dostępność.

Nasze strony graficznie i funkcjonalnie dostosowane są dla osób z wadami wzroku. Elementy tekstowe strony mają możliwość powiększania i pomniejszania, ułatwiajac tym samym dostęp dla osób niedowidzących, czy osób starszych.

System Zarzadzania Treścią

W trosce o wygodę naszych klientów oferujemy możliwość wyposażenia strony w system CMS, który umożliwia samodzielne edytowanie treści podstron przez klientów.

Elementy dynamiczne.

Uzupełnieniem każdej strony może być prosta lub bardziej rozbudowana animacja w technologii JavaScript, która doda dynamiki i wyróżni Twoją stronę spośród innych.

Podane ceny są cenami netto.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.