Agencja Reklamowa „Cmyk” z Radlina poszukuje pracownika do pracowni reklamy.

Zakres obowiązków:
- aplikacja folii reklamowych
- oklejanie witryn
- oklejanie samochodów
- obsługa plotera tnącego, trymera
- przygotowywanie grafiki do aplikacji
- i inne

Wymagania:
- umiejętności manualne
- znajomość obsługi oprogramowania Corel Draw
- dyspozycyjność, punktualność
- umiejętność organizacji swojej pracy
- zaangażowanie i wysoka kultura osobista
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- w pełni wyposażone stanowisko do pracy.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży reklamowej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: praca@cmykreklama.pl zamieszczając w tytule wiadomości nazwę stanowiska - Pracownik do pracowni reklamy.  . CV powinno zawierać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.